• Nachádzate sa:
 • Home
 • Dodávatelia
 • DODÁVATELIA

  SPACE

  Spoločnosť SPACE s.r.l. sa nachádza v meste Trana v blízkosti Turína a patrí do talianskej priemyselnej skupiny spoločností vyrábajúcich servisnú techniku V skupine je SPACE s.r.l špecializovaná na vývoj a produkciu elektronických prístrojov montovaných do strojov a vkladá viac než 30% pracovnej sily do vývoja. Spolupráca s ostatnými spoločnosťami skupiny dovoľuje SPACE s.r.l. ponúknuť svojim zákazníkom celý rad autoservisnej techniky ako napr. geometrie, zdviháky, stroje na vyvažovanie kolies, stroje na vyzúvanie pneumatík, brzdové stolice a veľa ďalších produktov. SPACE s.r.l. vyrába produkty vysokej kvality , inovatívne, spoľahlivé, ľahké na používanie, vďaka ktorým dosiahla významnú pozíciu na trhu v 40 krajinách na celom svete. Spoločnosť SPACE s.r.l. je certifikovaná podľa systému kvality UNI EN ISO 9001–2000.

  odkaz na web stránku dodávateľa SPACE

  LUNA

  Švédska spoločnosť LUNA už od roku 1917 ponúka svojim zákazníkom v automobilovom priemysle široký sortiment náradia a prístrojov vysokej kvality. A je to viac ako 50 rokov, čo rozšírila rozsah svojej pôsobnosti aj za hranice Švédska a v súčasnej dobe je možné zakúpiť jej tovar vďaka profesionálnym distribútorom vo viac ako 30 krajinách na celom svete. Hlavný sklad spoločnosti LUNA vo švédskom meste Alingsas má viac ako 40 000 položiek a prejde ním denne okolo 50 ton výrobkov. Významná časť vývoja je venovaná tzv. budovaniu riešení pre uspokojenie požiadaviek zákazníkov v budúcnosti. LUNA výrazne pracuje na vývoji nového náradia a strojov, a učí sa porozumieť všetkým potrebám svojich zákazníkov. Do jej portfólia patria nasledujúce značky: Tengtools – ručné náradie a ukladacie systémy Limit  – meracie prístroje a zariadenia Luna  – garážové vybavenie a prístroje Ferax – ručné náradie a menšie prístroje TENGTOOLS – ponúka viac ako 2000 druhov rôznych náradí. Všetko náradie je navrhnuté a vyrobené tak aby splňovalo či dokonca prekračovalo normy ISO, DIN a ďalšie medzinárodné štandardy. LIMIT – ponúka meracie prístroje pre všetky oblasti priemyslu. Tieto výrobky sú neustále zdokonaľované na základe nových výrobných metód a technológií. FERAX – sa špecializuje na výrobu ručného náradia a špeciálnych menších prístrojov pre profesionálnych užívateľov, v súčasnosti ponúka približne 600 druhov výrobkov.

  odkaz na web stránku dodávateľa LUNA

  AUTO MOTIVE INDUSTRIAL a.s.

  Akciová spoločnosť AUTO MOTIVE INDUSTRIAL a.s. bola založená dňa 25.7.1997 vkladom časti podniku Intersigmy Industrial a.s. Praha. V súčastnej dobe vlastní 100% akcií spoločnosti dvaja český akcionári. Po ukončení výroby špeciálnej vojenskej techniky prešla firma plynule k výrobe automobilových hydraulických zdvihákov ,ktoré sú nosným výrobným programom i v súčastnosti. Zhruba 70% týchto výrobkov vyváža firma na zahraničné trhy.Z vyšok výrobných kapacít je vyplnený výrobou hydraulických zverákov HSK 125 a niektorými ďalšími kooperáciami.

  odkaz na stránku dodávateľa www.automotive.cz